Game Schedule
Sep
15
vs. vs. Amherst 14U
Northtown Center at Amherst4 - 3 (W)
Sep
21
vs. Edge 12U
Rochester Ice Center1 - 1 (T)
Sep
28
vs. Vs. Hamburg Hawks 14U
Nike Site1 - 0 (W)
Sep
29
vs. Ithaca
BGIP 12 - 4 (L)
Oct
6
vs. Vs. Valley 14u Independent
Meachem Ice Rink2 - 5 (L)
Oct
13
vs. E12U Fusilli
Webster 12 - 2 (T)
Oct
27
vs. Buffalo Shamrocks
(League)Nichols School
0 - 1 (L)
Nov
9
vs. Oswego
Anthony J Crisafulli Skating Rink1 - 3 (L)
Nov
10
vs. Buffalo Shamrocks
(League)Webster 1
2 - 3 (L)
Nov
16
vs. Southtown Stars
(League)Leisure Rinks
1 - 0 (W)
Nov
17
vs. Hamburg Hawks
(League)Leisure Rinks
0 - 0 (T)
Nov
24
vs. Hamburg Hawks
(League)Leisure Rinks
12:15 PM
Dec
7
vs. Oswego
Scottsville Ice Arena0 - 4 (L)
Dec
14
vs. Hamburg Hawks
(League)Webster 1
1 - 1 (T)
Dec
21
vs. Valley Eagles 14U
(League)Webster 1
2 - 3 (L)
Dec
22
vs. Valley Eagles 14U
(League)Onondaga Nation Rink
0 - 3 (L)
Dec
22
vs. Valley Eagles 14U
(League)Onondaga Nation Rink
0 - 3 (L)
Dec
29
vs. Buffalo Shamrocks
(League)Webster 1
0 - 0 (T)
Jan
4
vs. Hamburg Hawks
(League)Webster 1
1 - 2 (L)
Jan
5
vs. Southtown Stars
(League)Webster 1
6 - 2 (W)
Jan
11
vs. Southtown Stars
(League)Scottsville Ice Arena
4 - 0 (W)
Jan
25
vs. Valley Eagles 14U
(League)Webster 1
0 - 5 (L)
Jan
26
vs. Southtown Stars
(League)Leisure Rinks
8 - 0 (W)
Feb
2
vs. Thousand Islands
(League)Scottsville Ice Arena
9:30 AM
Feb
2
vs. Buffalo Shamrocks
(League)Webster 1
1:00 PM
Feb
7
vs. Buffalo Shamrocks
(Tournament)Erie Bank Sports Park
3:20 PM
Feb
7
vs. Grand River B
(Tournament)Erie Bank Sports Park
7:20 PM
Feb
8
vs. Armstrong Arrows
(Tournament)Erie Bank Sports Park
3:00 PM
Feb
8
vs. Skills Competition
(Tournament)Erie Bank Sports Park
4:20 PM
Feb
9
vs. 14U Rec Consolation game 3A vs. 3B & 4A vs. 4B
(Tournament)Erie Insurance Arena
7:30 AM
Feb
9
vs. 14U Rec Consolation game 3A vs. 3B & 4A vs. 4B
(Tournament)Erie Insurance Arena
8:50 AM
Feb
9
vs. 14U Rec Semi-Finals - 1A vs 2B & 1B vs 2A
(Tournament)Erie Bank Sports Park
9:40 AM
Feb
9
vs. 14U Rec Championship game - Winners of Semi-Final Games
(Tournament)Erie Bank Sports Park
2:00 PM
Feb
16
vs. Buffalo Shamrocks
(League)Nichols School
5:45 PM
Feb
29
vs. Valley Eagles 14U
(Playoff)Buffalo RiverWorks
10:40 AM
Mar
14
vs. Oswego
(Tournament)Alexandria Bay Municipal Arena
9:30 AM
Mar
14
vs. Lady Pirates
(Tournament)Alexandria Bay Municipal Arena
12:45 PM
Mar
15
vs. Canton
(Tournament)Alexandria Bay Municipal Arena
9:30 AM
Mar
15
vs. Ice Out Championship Game
(Tournament)Alexandria Bay Municipal Arena